Menu Zamknij

Najlepsze etui na Huawei

Huawei P30 i P30 Pro to piękne smartfony, dostępne w bajecznych wykończeniach , nawet jeśli P40 jest teraz na scenie. P30 ma płaski wyświetlacz i potrójną kamerę z tyłu, podczas gdy P30 Pro ma zakrzywiony wyświetlacz i system poczwórnych kamer z tyłu.

Oba oferują metalową ramkę umieszczoną między szklanymi panelami, zapewniając doskonały wynik, jakiego można oczekiwać od flagowego telefonu . Chociaż szkło wygląda bajecznie, nie jest najtrwalsze. W tym miejscu pojawia się etui, które chroni Twój Huawei P30 lub P30 Pro , aby przez rok wyglądał tak świetnie.

Huawei oferuje własne oficjalne etui do P30 i P30 Pro, w tym silikonowe etui, dostępne dla obu modeli. Etui silikonowe jest dostępne w sześciu wersjach kolorystycznych i ma precyzyjne wycięcia na wszystkie porty i funkcje.

Huawei szybko stał się jednym z największych na świecie graczy mobilnych, wypierając Apple z drugiego miejsca w globalnej sprzedaży smartfonów w 2019 roku. Jednak w momencie, gdy firma się rozwijała, zakaz nałożony przez USA został utrzymany i od tego czasu utrudniał firmie w inny sposób. nieubłagany marsz na szczyt.

Huawei został umieszczony na amerykańskiej liście podmiotów w 2019 roku, skutecznie zakazując handlu między Huawei a dowolną amerykańską firmą. To spowodowało, że Google zaprzestał handlu z Huawei i chociaż Mate 30 i Mate 30 Pro działają na systemie Android typu open source, były pierwszymi telefonami firmy, które nie były dostarczane z preinstalowanymi usługami Google Mobile Services (aka GMS).

Zobacz:

kejsy na telefon

Niestety, nawet po przejściu na administrację Bidena, nie widzimy tej zmiany w najbliższym czasie, a to już udowodniona zła wiadomość dla serii P40 , składanych Mate 40 i Mate X2 , a także opóźnionej serii P50 . Wszystkie są wyraźnie sprawnymi telefonami, ale brak Google Play jest przełomem dla wielu na zachodnich rynkach.

Zobacz:

Etui HUAWEI

Huawei oferuje własny alternatywny sklep – Galerię aplikacji – ale blednie w porównaniu z ofertami Google. Istnieje również przejście z Androida na HarmonyOS , proces, który Huawei sformalizował 2 czerwca 2021 r., jednak na tym etapie niewiele wskazuje na to, że odwraca to losy atrakcyjności jego urządzenia poza rynkami innymi niż Google.

Zobacz hurtownia artykułów gsm